W dzisiejszych czasach trudno o szybki i stabilny hosting za niewielkie pieniądze. Na polskim rynku działa kilka dużych dostawców hostingów, którzy oferują szeroki wachlarz pakietów hostingowych. Stosują oni model sprzedażowy tzw. „marchewki”. Oferują niską opłatę za pierwszy rok hostingu przy ukrytych kosztach za kolejne lata aby pozyskać klienta . O ile jest to dobre dla klientów, którzy potrzebują hosting na tzw. chwilę, to nie koniecznie już dla projektów długotrwałych. Dlatego też należy zwracać uwagę na koszty, które musimy ponieść w kolejnych latach.

Osobiście nie toleruję takich praktyk. Prawdziwa oferta musi być przejrzysta co do ceny i oferowanych parametrów. Rewelacyjnym rozwiązaniem hostingu wirtualnego jest oferta firmy dhosting.pl .

Firma dhosting.pl oferuje jeden przejrzysty produkt związany z wirtualnym hostingiem tj. „Elastyczny Web Hosting”. W ramach usługi otrzymujemy zasoby, które są znacznie większe niż w tradycyjnym hostingu:

– CPU 1 GHz
– RAM 1 GB
– DYSK 50 GB SSD

– Podpisanie umowy PPDO (RODO) online
– Bezpłatny wstępny audyt RODO Twojej strony
– Nielimitowana liczba domen,adresów e-mail, baz MySQL
– Super wydajność dzięki LiteSpeed
– Wsparcie PHP w wersji 7.2
– Darmowy certyfikat SSL Let’s Encrypt dla dowolnej domeny
– CloudFlare – najpopularniejsza sieć CDN 

Szczegółowa specyfikacja techniczna znajduje się tutaj.

Skalowanie usługi

Dodatkowo po uruchomieniu skalowania usługi, można doładować swoje saldo z którego będą pobierane środki za zasoby w przypadku nagłego wzrostu ruchu na stronie. Po spadku zapotrzebowania, usługa automatycznie zmniejszy swoje parametry. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku potrzeby wykorzystania większej ilości zasobów.

Platforma pozwoli Ci wykorzystać aż 24 GHz CPU, 64 GB RAM i 1000 GB SSD

PRZETESTUJ PRZEZ 14-DNI BEZ ZOBOWIĄZAŃ